Makale

Türkiye Masterler Atletizm Şampiyonası 12-13 Haziran’da

Şampiyonaya kayıtlar 10 Haziran Pazartesi günü, saat 17:00’de sona erecek.

Kayıt yaptırmak isteyen master atletler, aşağıda yer alan Kayıt Formu’nu doldurduktan sonra imakizmir@hotmail.com adresine elektronik posta ya da (0232) 446 01 35 numaralı telefona faks göndererek kayıtlarını yaptırabilirler.

Sporcunun kaydı, katılım payının sporcu tarafından Statü’de yer alan ilgili hesaba yatırılmasından sonra kesinlik kazanacaktır.

Teknik Toplantı 11 Haziran’da

Şampiyonanın Teknik Toplantısı, 11 Haziran Salı günü, saat 17:00’de Denizli Belediyesi Türk Sporları Kompleksi Atletizm Sahası’nda yapılacak. Toplantıda şampiyona hakkında bilgi verilecek. Geç kalınmış kayıtlar, toplantı bitiminde yapılacak. Yarışmaya katılacak atletlerin göğüs numaraları da toplantı esnasında dağıtılacaktır.

Bir sporcu kayıt yaptırırken belirttiği branşlarda yarışmak zorundadır. Yarışma günleri branş değiştiremez.

Türkiye Atletizm Federasyonu’nun organizasyonuna bağlı olarak ve katılım sayısına göre saatli programda meydana gelebilecek değişiklikler Teknik Toplantı’da kayıtların teyit edilmesinden sonra ilan edilir ve takip edilmesi master sporcuların ve/veya kulüplerinin sorumluluğundadır.

Statü için Tıklayın

Başvuru Formu için Tıklayın

Tags: 

Category: 

 

Atletizm - Yürüyüş

Yol Koşuları, 5K, 10K Kros, Yarı Maraton, Maraton yarışmaları, Yol Yürüyüşü, Postacılar Yürüyüş Yarışması vb. Organizasyonu...

 

Triatlon ve Duatlon

Triathlon ve Duathlon yarışmaları organizasyonları...

 

Bisiklet, Dağ Bisikleti

Bisiklet, Dağ Bisikleti, Motokros yarışmaları organizasyonu....

 

Fotofiniş Sistemleri

Fotofiniş Sistemleri kurulumu, kullanımı, eğitimi vb. hizmetleri...