Makale

"WINGS FOR LIFE WORLD RUN" ETKİNLİĞİNE KATILIM BAŞVURULARI BAŞLADI !!

Omurilik sakatlanmalarını önlemek için yapılan araştırmalara destek amacıyla Antalya'nın Alanya ilçesinde, 4 Mayıs 2014'te düzenlenecek "Wings for Life World Run" etkinliğine katılım başvuruları başladı.

Türkiye ayağı 4 Mayıs 2014'te Alanya'da start alacak etkinliğin kayıtlarının başladığı belirtildi. Katılımcılar detaylı bilgiyi "www.wingsforlifeworldrun.com" internet sitesinden alabilecek.

Tüm dünyada "Koşamayanlar için koşuyoruz" sloganıyla omurilik felcine dikkat çekmek ve dünya çapında bilim araştırmalarına fon toplamak amacıyla gerçekleştirilecek etkinlik, Alanya'da Kızıl Kule'nin 50 metre önünden başlayacak ve Antalya'ya doğru sahilin yanındaki ana yoldan devam edecek.

Koşunun formatı gereği sabit bir bitiş çizgisi olmayacak. Bunun yerine yarışmacılar, başlangıç sinyalinden yarım saat sonra onların arkasından ilerleyen ve geçildikçe elenecekleri resmi yakalama arabasının önünde koşacaklar. Yakalama arabası, bir koşucuyu geride bıraktığında, o kişi için koşu sona ermiş olacak. Koşmaya devam eden son erkek ve kadın, etkinliğin dünya birincileri olacaklar.

Category: 

 

Atletizm - Yürüyüş

Yol Koşuları, 5K, 10K Kros, Yarı Maraton, Maraton yarışmaları, Yol Yürüyüşü, Postacılar Yürüyüş Yarışması vb. Organizasyonu...

 

Triatlon ve Duatlon

Triathlon ve Duathlon yarışmaları organizasyonları...

 

Bisiklet, Dağ Bisikleti

Bisiklet, Dağ Bisikleti, Motokros yarışmaları organizasyonu....

 

Fotofiniş Sistemleri

Fotofiniş Sistemleri kurulumu, kullanımı, eğitimi vb. hizmetleri...